AM1651B1387
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AM1651B1387
  • 1
Mfr.Part # : AM1651B1387
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 1651 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Stock : 50
Product Category : Ceramic Filters
Bandwidth : 48.5 MHz
Filter Type : Band Pass
Frequency : 1.651GHz Center
Impedance : 50Ohm